Kontakt

STORGATEN 32
3126 TØNSBERG
NORWAY
+47 333 16 050
hei@fard.no

Skal vi løse dine utfordringer må vi forstå din situasjon. 

Nathalie hos Færd

Nathalie Askjem

Digital rådgiver

nathalie@fard.no

970 80 771

Paal-Daglig leder og rådgiver

Paal Bjønness

Daglig leder / Rådgiver / Partner

paal@fard.no

916 35 901

Maja Jansdatter Furuhaug

Kreatør

maja@fard.no

916 25 955

Sally Rådgiver B2B

Sally Graham

Senior rådgiver / Partner

sally@fard.no

975 24 515

Kjell-Tekstforfatter

Kjell Gustumhaugen

Tekstforfatter

kjell@fard.no

922 55 141

Marianne-Raadgiver-Tekstforfatter

Marianne Rosenlund Hegg

Rådgiver/tekstforfatter

marianne@fard.no

920 45 426

Susanne-AD/Designer

Susanne Kittelsen

AD/Designer

susanne@fard.no

402 27 330

Kim-Digital leder

Kim Larsen

Digital leder / Partner

kim@fard.no

926 62 246

Bjarte Arnesen i FÆRD

Bjarte A. Ortveit

Digital rådgiver

bjarte@fard.no

905 89 160

Tom-Erik Paulsen

Tom-Erik Paulsen

UX-/webutvikler

tom-erik@fard.no

932 17 356

Caspar-Digital rådgiver

Caspar Rieber-Mohn

Digital rådgiver

caspar@fard.no

473 28 031

Katarina Art director

Katarina Skovly

Art director

katarina@fard.no

928 55 522

Vidar Ullenrød

Styreleder og rådgiver

vidar@fard.no

941 41 077

Esben-Kreativ leder

Esben Visnes

Kreativ leder / Partner

esben@fard.no

905 68 237