Kontakt

NEDRE LANGGATE 43
3126 TØNSBERG
NORWAY
+47 333 16 050
hei@fard.no

Skal vi løse dine utfordringer må vi forstå din situasjon. 

Nathalie hos Færd

Nathalie Askjem

Rådgiver sosiale medier

nathalie@fard.no

970 80 771

Portrett Paal Bønness

Paal Bjønness

Daglig leder og rådgiver

paal@fard.no

916 35 901

Sally Graham i Færd

Sally Graham

Rådgiver B2B

sally@fard.no

975 24 515

Kjell

Kjell Gustumhaugen

Tekstforfatter

kjell@fard.no

922 55 141

Maja Jansdatter Furuhaug

Grafisk designer

maja@fard.no

916 25 955

Elise Landa Omsland

Elise Landa

Rådgiver sosiale medier

elise@fard.no

951 00 821

Kim Larsen

Digital leder

kim@fard.no

926 62 246

Caspar

Caspar Rieber-Mohn

Digital Rådgiver

caspar@fard.no

473 28 031

Katarina Skovly

Art director

katarina@fard.no

928 55 522

Vidar Ullenrød

Styreleder og rådgiver

vidar@fard.no

941 41 077

Hansi

Hans-Jørgen Vedvik

Webutvikler

hansi@fard.no

975 39 011

Esben Visnes

Kreativ leder

esben@fard.no

905 68 237

Dag Østby

Kreativ rådgiver

dag@fard.no

472 87 520

Philip Aarseth

Webutvikler

philip@fard.no

951 93 182